Banesë në shitje 84.6m2 në lagjen Velania

109,800 € Për Shitje Prishtinë-Velani-

Banesa në shitje me sipërfaqe 84.6m2 gjendet në kompleksin Puhiza në Velani. Banesa gjendet në katin e 9 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 1 depo dhe 2 ballkona. Banesa posedon gjithashtu edhe garazhë me cmim ekstra. Kontrata bëhet me noter. Cmimi i banesës është 109,800.00 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3521

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 0 2 1 9

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme