Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Qendër

750 € Për Qira Prishtinë-Qendër-

Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Qendër. Banesa gjendet në sheshin Nënë Tereza, në katin e 4 dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, terasë dhe ka pamje nga sheshi. Banesa lëshohet me qira me cmim 750 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3529

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme