Zyre me qira ne Tophane

500 € Per Qira Prishtinë-Tophane-Kadri Gjata

Zyret gjenden ne Tophane ne katin e VIII. Zyret kan siperfaqe prej 100m2 me mundesi te zgjerimit Dublex 125m2 me kater dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon. Cmimi per 100m2 eshte 500euro ne muaj, ndersa me Dublex eshte 1.100euro per muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1678

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 100 1 1 8

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme