Banese ne shitje ne Mat 1

75,760 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Prekazi

Banesa gjendet ne Mat 1, ne rrugen Prekazi ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 94.70m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc, depo, dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 75,760euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A1679

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
94.70 94.70 2 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme