Lokal me qira ne Qender

1,000 € E dhënë me qira Prishtinë-Qendër-Andrea Gropa

Lokali gjendet ne Qender ne rrugen Andrea Gropa. Lokali ka siperfaqe prej 180m2, ka dy hapsira nga 80m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Shop Used A1680

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
180 180 0 0 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme