Shtepi me qira ne Marigona Residence

1,300 € Per Qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Marigona Residence ne Preoce dhe shrihet ne siperfaqe prej 6 ari. Shtepia ka hapesire prej 274 m2 banim dhe bodrum prej 90m2. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo dhe WC. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.300euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1681

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
360 360 5 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme