Banese me dy dhoma gjumi ne shitje ne Rrugen B

64,175 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Theodor Muzaka

Banesa gjendet ne rrugen B, adresa Theodor Muzaka ne katin e 10. Banesa ka siperfaqe prej 75.50m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, depo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 850euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1682

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75.50 75.50 2 1 10

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme