Shtepi me qira ne lagjen Qershia

1,200 € Per Qira Prishtinë-Veternik-Lagjja Qershia

Shtepia gjendet ne Lagjen Qershia e shtrire ne nje haspire prej 3ari dhe siperfaqe prej 202m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo, depo dhe garazhe. Shtepia posedon pompe thermike, kamin, smart home, roletna elektrike, fshese qendrore dhe leshohet me qira me cmim prej 1.200euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A1684

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
202 202 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Paisje ekstra: Smart home,Air condition
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme