Banese - duplex 174m2 ne shitje ne Bregun e diellit

160,000 € Per Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Rifat Berisha

Banesa - duplex gjendet ne Bregun e diellit ne katin e 6+7. Banesa ka siperfaqe prej 87+87m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc, depo dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 160.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1686

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 4 2 6+7

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme