Banese me qira ne Arberi

400 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arberi

Banesa gjendet ne Arberi ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 86m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1690

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 86 2 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme