Zyre me qira ne Prime Group

1,200 € Per Qira Prishtinë-Pejton-Kosta Novakoviq

Zyret gjenden ne objektin Prime Group ne Qender dhe kan hapsire prej 90+30 m2 e cila eshte ideale per kete lloje veprimtarie, me hyrje te veqant, dhe eshte nje teresi dmth nuk eshte e ndare me njesi keshtuqe ndarjet mund te organizohen sipas nevojave. Ne kete hyrje jane vetem 3 zyra e te cilat jane mjaft representative sepse nuk eshte e perzier me banim. Zyret leshohen me qira me cmim prej 1.200euro per muaj. .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1691

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 120 0 0 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme