Banese me dy dhoma gjumi ne shitje ne Veternik

109,000 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Veternik

Banesa gjendet ne Veternik ne objektin e ndertuar nga kompania Roof Group ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 121.2m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, garazhe dhe depo. Banesa shitet me cmim prej 900euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1692

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
121.2 121.2 2 1 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme