Banese me nje dhome gjumi me qira ne Qender

250 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Shaban Polluzha

Banesa gjendet ne Qender ne rrugen Shaban Polluzha ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 50m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 250euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1693

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 50 1 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme