Banese me qira ne Mati 1

350 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Shaqir Igrishta

Banesa gjendet ne Mati 1 ne objektin e ndertuar nga kompania Arcadis ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 84m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 350euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1694

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 84 2 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme