Dyqan me qira ne Mati1

350 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Shaqir Igrishta

Dyqani gjendet ne Mati1 ne objektin e ndertuar nga kompania Arcadis. Dyqani ka siperfaqe prej 36.5m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 350euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A1695

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
36.5 36.5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme