Duplex ne shitje me tri dhoma gjumi ne kompleksin Kodrina

146,285 € Per Shitje Prishtinë-Mati 2-Enver Maloku

Duplexi gjendet ne rrugen C ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 172.1m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 850euro per m2 dhe eshte e gatshme per banim ne Mars te vitit 2022.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Under Construction A1700

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
172.1 172.1 3 2 4

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme