Banese me dy dhoma gjumi me qira te Kulla e Muhaxhereve

450 € Per Qira Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Mahalla e Muhaxhereve

Banesa gjendet te Kulla e Muhaxhereve ne katin e VIII. Banesa ka siperfaqe prej 78m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 450euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1701

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
78 78 2 1 8

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme