Banese me qira ne lagjen Aktash

500 € Per Qira Prishtinë-Aktash-Gazmend Zajmi

Banesa gjindet ne lagjen Aktash ne rrugen Gazmend Zajmi ne objektin e ndertuar nga kompania Pika ne katin e dyte. Banesa ka siperfaqe prej 45 m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe garazhe. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1702

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
45 45 1 1 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme