Banese me qira ne lagjen Mati 1

380 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-

Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, ne katin e 4. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: 1 dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, nje wc, ballkon dhe garazhen. Banesa leshohet me qira me cmim prej 380 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1705

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 85 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme