Zyre me qira ne lagjen Ulpiane

300 € Per Qira Prishtinë-Ulpianë-Mujë Krasniqi

Zyrja gjindet ne lagjen Ulpiane ne katin perdhese. Zyrja ka sipefaqe prej 50m2 dhe ka kete renditje: 2 dhoma dite dhe 1 banjo. Zyrja leshohet me qira me nje cmim prej 300 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1706

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 50 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme