Banese me qira ne Kalabri

500 € E dhënë me qira Prishtinë-Kalabri-Kalabria

Banesa gjendet ne Kalabri ne objektin Lesna ne katin e 6. Banesa ka siperfaqe prej 106m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, garazhe dhe podrum. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A1708

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
106 106 3 2 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme