Banese ne shitje ne lagjen Kalabria

95,000 € E Shitur Prishtinë-Kalabri-Kalabri

Banesa gjendet ne Kalabri ne objektin Lesna ne katin e 6. Banesa ka siperfaqe prej 106m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, podrum dhe garazhe. Banesa shitet me cmim prej 95000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment Used A1709

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
106 106 3 2 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme