Banese ne shitje te "Pallati i Drejtesise"

54,462 € Per Shitje Prishtinë-Prishtina e Re-Nekibe Kelmendi

Banesa gjendet ne Prishtinen e Re, ne rrugen Nekibe Kelmendi ne katin e 2. Banesa ka siperfaqe prej 62.60m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa shitet me cmim prej 870 euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A1710

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
63 63 1 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme