Banese me qira ne lagjen Ulpiane

500 € E dhënë me qira Prishtinë-Ulpianë-Taulantia

Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana, ne katin e 2. Banesa ka siperfaqe prej 60m2 dhe ka kete renditje: 1 dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 banjo. Banesa leshohet me qira me nje cmim prej 500 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A1711

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 60 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme