Banese me qira ne rrugen C

350 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Shaqir Igrishta

Banesa gjendet ne rrugen C, ne katin e 8. Banesa ka siperfaqe prej 91m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 350 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1712

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
91 91 2 1 8

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme