Banese ne shitje ne Kalabri ndertesat e Nartel-it

110,000 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-Shefqet Shkupi

Banesa gjindet ne lagjen Kalabria, te ndertesat Nartel me siperfaqe 92m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 2 dhoma gjumi ,banjo, WC, ballkon dhe garazhe. Banesa shitet me cmim prej 110,000 euro. Brenda ketij cmimi perfshihet dhe garazha.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1713

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
92 92 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme