Shtepi me qira ne Lagjen Marigona Residence

1,300 € Per Qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Lagjen Marigona Residence ne Preoce. Shtepia ka siperfaqe prej 210 m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 3 banjo, 3 ballkona dhe depo. Shtepia leshohet me qira me nje cmim prej 1,300 Euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1714

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 210 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme