Banese me qira ne Lagjen Mati 1

300 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Isa Kastrati

Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 , ne katin e 1. Banesa ka nje siperfaqe prej 82 m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 WC dhe 1 ballkon. Banesa leshohet me qira me nje cmim prej 300 Euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1715

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
82 82 2 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme