Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Veternik

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Veternik-Linda Premium

Banesa gjendet në lagjën Veternik me saktësishtë në objektin banesorë Linda Premium. Banesa është në katin e 6-të dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, WC , ballkon si dhe një garazhë. Banesa posedon poashtu sistemin smart home me 22 funksione (dritat, roletat , ngrohja etj) që mund të komandohen nga telefoni me Wi-fi. Banesa është e re , e pa banuar me pare dhe leshohet me qira me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3622

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 0 2 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme