Banesë në shitje 91.41m² në Bregun e Diellit

118,833 € Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Bedri Shala

Banesa gjendet në Bregun e Diellin në katin e 7-të. Banesa ka sipërfaqe 91.41m² dhe ka këto hapësira: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1banjo, 1 wc. Banesa shitet me cmim 1300 euro per m2 .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3627

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
91 0 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme