Duplex Modern me 2 Dhoma Gjumi për Qira në Lakrishtë

700 € Për Qira Prishtinë-Lakrishtë-

Ky duplex ndodhet në katin e 10-të në zonën e Lakrishtës, duke ofruar një sipërfaqe prej 117m2. Ambienti përfshin një dhomë dite të bashkuar me kuzhinën, dy dhoma gjumi, një banjo, një WC dhe një ballkon. I pajisur me mobilim të zgjedhur, sistem klimatizimi dhe ngrohje qendrore nga Termokos, ky apartament ofron gjithashtu garazhë privat. Është i disponueshëm për qira me një çmim prej 700 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Used A4106

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
117 -- 2 1 10

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme