Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Prishtinen e Re

350 € Për Qira Prishtinë-Prishtina e Re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, saktësishtë te " Berisha Group ", në katin e 5-të. Banesa me sipërfaqe 82m² ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon.Banesa ka orientim në Lindje që i mundëson ndriçim natyral dhe ambient shumë të bukur për jetesë. Banesa lëshohet me qira me çmim 350 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4218

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
82 0 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme