Vila ne shitje 189m2 tek resorti Bregas Adriatic ne Ulqin

Cmimi sipas marrëveshjes anem-ks.in_evaluation Ulqin--

Vila gjendet ne resortin Bregas Adriatic dhe ka 2 kate. Vila me siperfaqe prej 189.60m2, e shtrire ne oborr prej 3 ari, ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 WC, 1 ballkon dhe 1 vendparkim. Vila poashtu ka dhe pishinen private. Ne hapesiren e resortit ka 6 hotele me 5-yje, fusha sportive etj. Vila perfundohet ne fund te vitit 2022.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
In evaluation House New A1976

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
190 190 4 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme