Banese ne shitje 225m2 ne lagjen Mati 1

220,500 € For Sale Prishtinë-Mat 1-Rr.Shaqir Igrishta

Banesa gjendet ne lagjen Mati1, ne rrugen Shaqir Igrishta. Banesa me siperfaqe 225m2, gjendet ne katin e IV-te dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi me banjo brenda seciles dhome, depo, WC dhe tre ballkona. Banesa eshte e gatshme per banim dhe shitet me cmim prej 220.500 euro.

Details

Status Type Condition reference
Available Apartment New A2494

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
225 0 3 3 4

Features

  • Heating: Rrymë

Property location

Similar Properties