Banesë - duplex në shitje në Sarandë

250,000 € For Sale Sarandë--

Banesa - duplex ne shitje në Sarandë, me nje pamje shume te bukur nga deti. Banesa ka kete renditje: 1 dhoma dite,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 250.000 euro

Details

Status Type Condition reference
Available Duplex Used A2498

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
140 0 2 2

Features

  • Orienting: Perëndim

Property location

Similar Properties