Apartment for sale 68.99 m2 in Sunny Beach

89,687 € For Sale Prishtinë-Bregu i Diellit-Bedri Shala

Banesa gjendet në Bregun e Diellit në katin e 7-të. Banesa ka sipërfaqe 68.99m² dhe ka kete renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Banesa shitet me cmim 1300 euro për m²

Details

Status Type Condition reference
Available Apartment New A3626

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
69 69 1 1 7

Property location

Similar Properties