Apartament në shitje 108m² në Shëngjin

172,800 € For Sale Lezhë-Shëngjin-

Apartament në shitje në Shëngjin më saktësishtë te Rana e Hedhun kompleksi Ilyonis Residence. Apartamenti ka 108m² me nje pamje te bukur panoramike nga deti dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, dhe 1 terasë. Apartamenti ne kompleksin Ilyonis Residence eshte nje projekt i pajisur mire për banim, i cili përmban te gjitha komoditetet si: sigurinë, pishina, dyqane, parqe për fëmije, bare dhe restorante, spa etj. Apartamenti shitet me cmim 1600€ për m².

Details

Status Type Condition reference
Available Apartment Under Construction A3233

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
108 0 1 1

Features

  • Orienting: Lindje,Veri

Property location

Similar Properties