Banese me qira me dy dhoma gjumi

900 € Për Qira Prishtinë--pejton

Banesa gjendet ne Qendër ne objektin Prime Group ne katin e VII. Banesa ka sipërfaqe prej 89m2 dhe ka këtë renditje: nje dhomë dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim 900euro + garazha.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A368

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
89 89 3 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme