Shtëpi me qira 300m2 ne Velani

1,400 € Për Qira Prishtinë--Velani

Shtepia gjendet ne Velani me siperfaqe prej 300m2. Shtepia ka kete renditje: dy kuzhina, dy dhoma dite, 5 dhoma gjumi, kater banjo dhe dy shpajza. Shtepia posedon dy kate dhe mundet te leshohet me qira edhe ndaras nga nje kat. Cmimi i qirase per muaj eshte 1.400euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A432

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 300 7 3

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1