Shtepi me qira ne Marigona Residence

1,400 € Per Qira Preoce-Marigona Residence-

Shtepia gjendet ne lagjen Marigona Residence e shtrire ne nje siperfaqe prej 4 ari. Shtepia ka hapesire te brendshme prej 210m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi dhe tre banjo. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1400 EUR. per muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2276

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 210 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme