Banese ne shitje 225m2 ne lagjen Mati 1

220,000 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Rr.Shaqir Igrishta

Banesa gjendet ne lagjen Mati1, ne rrugen Shaqir Igrishta. Banesa me siperfaqe 225m2, gjendet ne katin e IV-te dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi me banjo brenda seciles dhome, depo, WC dhe tre ballkona. Banesa eshte e gatshme per banim dhe shitet me cmim prej 220.000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2494

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
225 0 3 3 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme