Duplex në shitje 91m2 ne Bregun e Diellit

91,000 € Per Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Vellezerit Gervalla

Duplex në shitje 91m2 ne Bregun e Diellit. Banesa gjendet në katin e 4 dhe ka këtë renditje: në katin e parë 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 1 WC ndërsa në katin e 2 ka : 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe tavanin i cili ka 30m2. Në cmim përfshihet edhe podrumi. Banesa ka nxemjen me Termokos. Banesa shitet ne cmim prej 91000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Used A2497

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
91 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme