Banesë - duplex në shitje në Sarandë

250,000 € Per Shitje Sarandë--

Banesa - duplex ne shitje në Sarandë, me nje pamje shume te bukur nga deti. Banesa ka kete renditje: 1 dhoma dite,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 250.000 euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Used A2498

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
140 0 2 2

Karakteristika

  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme