Banesë në shitje 83.2 m2 në objektin e Tregtisë

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë--Mat 1

Banesa gjendet në rrugën C, Mati 1 në katin e 10. Banesa ka sipërfaqe prej 83.2m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon dhe dy garazha. Banesa shitet komplet e mobiluar me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1322

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 83 2 2 10

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme