Shtëpi 174m2 në shitje në Marigona Residence

300,000 € Per Shitje Preoce-Marigona Residence-

Shtepia gjendet në Marigona Residence dhe ka sipërfaqe prej 174m2. Shtëpia ka këtë renditje: një dhomë dite, kuzhina dhe tryezaria, wc ne katin e pare, ndërsa në katin e dytë: tri dhoma gjumi, banjo, utility, dhe dy ballkona. Shtëpia shitet me çmim prej 300.000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2540

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme