Shtëpi me tri dhoma gjumi me qira në Qendër

1,200 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Zejnel Salihu

Shtëpia gjendet në Qendër në rrugën Zejnel Salihu e shtirë në një sipërfaqe prej 3Ari. Shtëpia ka sipërfaqe prej 180m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, tryezari, tri dhoma gjumi banjo, wc dhe ballkon. Shtëpia lëshohet me qira me cmim prej 1.200euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2543

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
180 180 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Dru
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme