Lokal në shitje 20m2 në Dardani (te Kroi i Bardhë)

67,000 € Per Shitje Prishtinë-Dardani-Kroi Bardh

Lokali gjendet në Dardani (te Kroi i Bardhë) në katin përdhesë. Lokali me sipërfaqe te brendshme 20m2 ka këtë renditje:1 hapësirë dhe 1 banjo, me ngrohje qendrore termokos. Shitet me cmim prej 65000 EURO.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2602

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
20 20 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme