Banesë me qira me dy dhoma gjumi në Arbëri

450 € Per Qira Prishtinë-Arberi-

Banesa gjendet në Arberi në afërsi të Minimax-it në katin e tretë. Banesa ka sipërfaqe prej 90m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon dhe garazhë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 450euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2655

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 90 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme