Objekt me qira 550m2 në Qendër

4,500 € Për Qira Prishtinë-Pjesa e vjetër e qytetit-Rr. Trepca

Objekti gjendet afer komunes se vjeter ne Prishtine me hapesire prej 550m2, ka 3 kate te ndara ne hapesira pune. Perdhesa 150m2, kati i pare 150m2, kati i dyte 130m2, bodrumi 120m2, ka 7 tualete , 2 ballkona dhe ka 2 vendparkime. Objekti lëshohet me qira me cmim 4500 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A2676

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
550 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Naftë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme