Lokal me qira 285m2 në lagjen e Muhaxherëve

1,500 € Për Qira Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Jashar Salihu

Lokali gjendet në lagjen e Muhaxherëve. Lokali ka 1 hapësirë me sipërfaqe prej 285m2, terrasë me sipërfaqe rreth 80m2, posedon 2 WC dhe lëshohet me qira me çmim prej 1500 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2838

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
285 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme